Pri nákupe nad 30€ doprava zadarmo.

Každý jeden originál

Šaty Dámsky gambit

To sú krásne dámske šaty ručne ušité krajčírkou z látok vyrobených na Slovensku a opatrených certifikátom kvality. Ich návrh vzišiel priamo z iniciatívy Šachového obchodu a zrodil sa v oddelení MERCH.

Naším zámerom a nápadom bolo priniesť vám jedinečné šaty, v ktorých aj šachová duša uvidí eleganciu a jedinečnosť. Jednoducho, každý kus je originál. 

DSC_9658

Pozrieť šaty Dámsky gambit v Šachovom obchode

Dnes si teda dovolíme povedať, že pre vás, priatelia, máme produkt, ktorý nám je srdcu blízky. Šaty, v ktorých, veríme, že žiadna dáma nedostane mat. 

DSC_9680

Šaty Dámsky gambit sú vyrobené v bielom a čiernom prevedení, v rôznych veľkostiach, aby každej slečne či dáme sadli ako uliate.

DSC_9660

Jemný šachový prvok ukrýva pohodlné vrecko a odkaz na šachovú tematiku dopĺňa aj pešiaková nášivka v spodnej časti. Pozrieť šaty Dámsky gambit v Šachovom obchode

Víziou MERCHu v Šachovom obchode je prinášať vám jedinečné zážitky, ktoré sú nielen kvalitné a vyrobené lokálnymi remeselníkmi, ale dokážu aj potešiť nejedno šachové srdce. Šaty Dámsky gambit síce nie sú z jahodovej peny, ale zato môžu byť vaše.

Autor: Vaša Niki 

Za spoluprácu zo srdca ĎAKUJEME❤️ modelke Miške @fashion.and.love.by.misha / Blog Módny tucet a Diverso café ☕️

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.