Pri nákupe nad 20€ doprava zadarmo.

O nás

Vitajte v Šachovom obchode.

Šachový obchod je internetový obchod s šachovým sortimentom zo "základňou" v Bratislave. Šachový obchod je miesto, kde nájdete všetko pre šachistov alebo pre ľudí, ktorých zaujíma táto krásna hra. Sami sme šachisti, každý produkt máme vyskúšaný, knižky prečítané a radi Vám poradíme s výberom toho najlepšieho produktu.

Naša vízia

Šachy pre nás znamenajú veľmi veľa. Ako šachisti, ktorí sa systematicky venujú aj šachovým tréningom pre deti a dospelých, organizujeme a zároveň podporujeme šachové podujatia je pre nás dôležité prinášať vám tie najlepšie produkty na trhu. Našich výrobcov poznáme osobne, vyvíjame pre vás vlastné šachové produkty alebo aj špeciáne upravené šachové súpravy podľa individuálnych požiadaviek.

Našou víziou je byť Vaším partnerom a poradcom v oblasti šachu, ktorý dokáže odborne poradiť a nájsť pre Vás vždy to najlepšie riešenie.

download 

Michal Vrba
V Šachovom obchode rád odpovedá na všetky otázky zákazníkov
Šachový tréner, vo voľnom čase bicykluje, cestuje a fotografuje.
michal.vrba@sachovyobchod.sk 

michal_alexa 

Michal Alexa
V Šachovom obchode dohliada na finance, IT a realizáciu nových nápadov
Šachový tréner, vo voľnom čase rád číta a cestuje.
michal.alexa@sachovyobchod.sk 

 Foto-David-Firemna

Dávid Mišák
Dávid dohliada na dobrú kondíciu webstránky šachový obchod, poskytuje pravidelné e-commerce konzultácie a aktívne rieši online marketing, aby mohol nájsť každý zákazník presne to, čo hľadá.
Voľný čas naplno venuje športu a cestovaniu.


Nie sme žiadni teoretici. Šachom sa aktívne venujeme a sami ich hráme.

V Šachovom obchode pracujú šachisti a fanúšikovia šachovej hry. Podporuje finančne, materiálne a organizačne šachový život na Slovensku a v Česku. Ceníme si dlhodobú spoluprácu s celoslovenskou súťažou "Grand Prix mládeže Slovenského šachového zväzu", spoluorganizujeme šachové podujatia, podporujeme vznik vzdelávacích šachových videí, sme partnerom pre vzdelávacie semináre trénerov šachu a mnoho ďalšieho.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.