Pri nákupe nad 30€ doprava zadarmo.

Postup pri reklamácii

V šachovom obchode e4e5 sa každý deň snažíme našu prácu robiť najlepšie ako vieme a poskytovať Vám perfektné služby. Ideálne tak, aby boli všetci súčasní ale aj budúci šachisti spokojní a mohli sa venovať svojej obľúbenej hre - šachom.

Napriek tomu sme len ľudia a občas sa môže stať, že niečo aj v šachovom svete nie je dokonalé. Čo robiť, keď niečo nie je ako má byť?

Nekompletnosť zásielky alebo poškodenie tovaru je nutné oznámiť do 48 hodín od prevzatia zásielky e-mailom na adresu info@sachovyobchod.sk. Neskoršie reklamácie nekompletnosti zásielky alebo mechanického poškodenia výrobku bude možné uznať len ak kupujúci preukáže, že reklamované vady mal tovar už v čase jeho prevzatia.

Idálne je v rámci mailovej komunikácie (info@sachovyobchod.sk) priložiť číslo objednávky (pre jednoznačnú identifikáciu), popísať problém a pokiaľ je možné, poslať aj fotku (ukážka nižšie - v šachovej súprave chýbali čierne veže).

IMG_20230913_173600

Po predošlej dohode o vyriešení reklamácie (zvyčajne odpovedáme do 2 pracovných dní). Balík prosím pošlite na výdajné miesto spoločnosti Packeta (urobiť tak je možné cez ktorúkoľvek pobočku spoločnosti Packeta https://www.packeta.sk/pobocky ):

BITTNER COPY
Klincová 37/B
821 08
Bratislava-Ružinov
ID: Packety 10634
https://www.packeta.sk/pobocky/bratislava-ruzinov-klincova-37-b

Kontaktné údaje:
info@sachovyobchod.sk
0903 793 013

Nižšie uvádzame dôležité informácie a tlačivá na stiahnutie.

Dôležité stránky: 

Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačný poriadok

Tlačivá na stiahnutie:

Reklamačný formulár
Odstúpenie od zmluvy

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.