Šachové figúrky Staunton 5 v drevenom boxe + doprava zdarma
Kód: 6095
Doprava zdarma
Pre každú objednávku nad 40€ na výdajné miesto Packeta.

Rýchle doručenie
Všetok tovar máme skladom. Doručujeme do 2 dní.

Spoľahlivosť
Viac ako 22 810 spokojných zákazníkov.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Drevený box na figúrky
Rozmery 200x130x80 mm
Použitý materiál: buk a breza
Drevené šachové figúrky Staunton (vyvážené)
Kráľ : výška 9 cm; Ø podstavy 3,4 cm
Dáma: výška 8 cm; Ø podstavy 3,2 cm
Veža: výška 5,5 cm; Ø podstavy 3 cm
Strelec: výška 6,5 cm; Ø podstavy 2,9 cm
Jazdec: výška 5,7 cm; Ø podstavy 2,6 cm
Pešiak: 4,2 cm; Ø podstavy 2,6 cm
Balenie obsahuje drevený box a drevené figúrky Staunton 5.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené šachové figúrky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Materiál: | drevo |
| Výška kráľa: | 7-10 cm |
| Priemer podstavy kráľa: | 2,5-3,5 cm |
| Extra dáma: | nie |
| Zaťažené: | áno |
| Využitie: | štandardné/na domáce využitie, turnajové |
| Farebná schéma: | biele+hnedé |
| Položka bola vypredaná… | |
5,0
2 hodnotenia
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
5
KA
Katarína Andrejuvová
Krásne prevedie, rýchle dodanie. Zodpovedá ukážke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresa : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |


