Pri nákupe nad 20€ doprava zadarmo.

Prečo je dôležité byť uCHESSaný

Rozhodnutie človeka je ako ovocie na strome. Pomaly, trpezlivo rastie a dozrieva pod vplyvom slnka, dažďa a vetra, kým jedného dňa nespadne. A nám to práve pred nejakým časom spadlo - v jednom útulnom bytíku v paneláku na siedmom poschodí. Bolo to ešte v časoch, keď sa dalo navštevovať bez pocitu viny, a tuším sme pri tom popíjali vínko, ktoré, priznávam, niekedy pôsobí ako celkom slušný akcelerátor nápadov.

Dumali sme s dievčatami nad produktom, ktorý by oslovil šachistov (a v ideálnom prípade aj nešachistov). Kategória: merch. Chceli sme niečo originálne, niečo, čo nikto iný nebude ponúkať, no zároveň sme chceli vybočiť z prvoplánovej cesty typu “tričko s pešiakom”, a do tretice – chceli sme vyrobiť užitočný a kvalitný produkt. Vymysleli sme slovnú hračku, kde slovko “chess” foneticky v slovenčine znie ako “čes”, a už bolo len treba nájsť tú správnu, vtipnú prešmyčku, a k nej správnu, vtipnú grafiku. 

A tu prichádza na scénu nová postava v našom CHESS FASHION príbehu, ktorú by sme vám v tomto blogu radi predstavili. Naša kamarátka Lucka Slaninková. Kto je Lucka? Jej prvá reakcia bola: “Neviem vôbec, čo také zaujímavé by som vedela o sebe povedať...” Typicky skromná Lucka! Tak si ju teda predstavme pár slovami:

“Od malička som rada a veľa kreslila, časom som začala portrétovať blízkych, až sa to rozrástlo na zákazky. Začala som maľovať aj na plátna (akryl/olejovky), ale chcela som skúsiť aj dačo nové a tak sa pomaly dostávam ku grafike a skúšam :) Nejaký čas už pracujem aj so šperkami, okrem toho rada tvorím čokoľvek - veľa šijem, vyšívam... neviem, proste mi to tvorivo je nejak blízke :) Rovnako aj hudba - takže som sa po VŠ dala na ďalšie štúdium ako umelecký terapeut v odbore arteterapia a muzikoterapia :)”  

Obrázok článku

A tak sme spojili slovnú hračku “som uCHESSaný” s úžasnou Luckinou grafikou a vznikli vecičky, ktoré si môžete pozrieť (a v ideálnom prípade aj objednať:) tu: 

Tričko “Som uchessaná”

DSC_7264

 

Tričko “Som uchessaný”

DSC_7319

 

Hrnček “Som uchessaná”

DSC_7529

 

Hrnček “Som uchessaný”

DSC_7523

 

A prečo je vlastne dôležité byť uCHESSaný? No predsa, aby sa váš súper pozeral viac na váš účes ako na pozíciu! To dá predsa rozum :-) 

Váš Chess Fashion Team J.A.S.B.I.N 

MERCH je teraz možné pohodlne objednať aj v Šachovom obchode CZ

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie