Veľký školský šach + doprava zdarma
Kód: 3179
Doprava zdarma
Pre každú objednávku nad 40€ na výdajné miesto Packeta.

Rýchle doručenie
Všetok tovar máme skladom. Doručujeme do 2 dní.

Spoľahlivosť
Viac ako 22 810 spokojných zákazníkov.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Šachy a dáma vyrobená z kvalitnej, proti roztrhnutiu a proti šmyku vyvinutej peny. Tento vode odolný materiál s mimoriadne veľkými obrázkami šachových figúr je ideálna pre malých a veľkých hráčov šachu všetkých vekových skupín.
Materiál je vhodný pre malé deti, a preto je ideálny na predstavenie šachu deťom. Môže sa používať vnútri aj zvonka a veľmi ľahko sa čistí.
Kombinácia s miniatúrnymi šachovými figúrkami dosahuje kompletný didaktický efekt od 2D po 3D a neskôr hry normálnej veľkosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné šachy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Materiál: | plast, pena |
| Typ šachovnice: | skladacia |
| Veľkosť šachovnice: | nad 50x50 cm |
| Veľkosť políčka: | nad 5,5x5,5 cm |
| Notácia: | bez notácie |
| Využitie: | štandardná/na domáce využitie, záhradná, demonštračná |
| Farebná schéma: | biela+čierna |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresa : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |


