Hexašachovnica
Kód: 3497
Doprava zdarma
Pre každú objednávku nad 40€ na výdajné miesto Packeta.

Rýchle doručenie
Všetok tovar máme skladom. Doručujeme do 2 dní.

Spoľahlivosť
Viac ako 22 810 spokojných zákazníkov.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hranie Hexašachu je rozhodne oživením šachového života a je aj vynikajúcou pomôckou na vylepšenie pozornosti, myslenia a kombinačných schopnosti hráča. Vďaka tretej farbe políčok a tretieho smeru pohybu figúrok je zložitosť hry vyššia o cca 50 %.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové šachovnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Materiál: | vinyl |
| Typ šachovnice: | rolovacia |
| Veľkosť šachovnice: | nad 50x50 cm |
| Veľkosť políčka: | 4x4 cm - 5,5x5,5 cm |
| Notácia: | s notáciou |
| Využitie: | štandardná/na domáce využitie |
| Farebná schéma: | biela+hnedá |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresa : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |


