Drevená skladacia šachovnica Book + doprava zdarma
Kód: 4042
Doprava zdarma
Pre každú objednávku nad 40€ na výdajné miesto Packeta.

Rýchle doručenie
Všetok tovar máme skladom. Doručujeme do 2 dní.

Spoľahlivosť
Viac ako 22 810 spokojných zákazníkov.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Veľkosť políčka 55x55 mm, výška 5,2 cm
Hmotnosť 0,9kg
Veľkosť šachovnice 49x49 cm
Vyrobené z javorového dreva
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skladacie šachovnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Materiál: | drevo |
| Typ šachovnice: | skladacia s úložným priestorom na figúrky |
| Veľkosť šachovnice: | 40x40 cm - 50x50 cm |
| Veľkosť políčka: | 4x4 cm - 5,5x5,5 cm |
| Notácia: | bez notácie |
| Využitie: | štandardná/ na domáce využitie |
| Farebná schéma: | biela+hnedá |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
5,0
1 hodnotenie
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresa : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |


