Sklenený šach
Kód: 5675
Doprava zdarma
Pre každú objednávku nad 40€ na výdajné miesto Packeta.

Rýchle doručenie
Všetok tovar máme skladom. Doručujeme do 2 dní.

Spoľahlivosť
Viac ako 22 810 spokojných zákazníkov.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozmery šachovnice: 25x25
Hmotnosť: 0,7 kg
Výška kráľa: 5,7 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šachy na doma |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Materiál: | sklo |
| Typ šachovnice: | pevná |
| Veľkosť šachovnice: | do 40x40 cm |
| Veľkosť políčka: | do 4x4 cm |
| Notácia: | bez notácie |
| Využitie: | štandardná/domáca sada |
| Farebná schéma: | biela+biela |
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Adresa : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |


