Palisandrovo javorová šachovnica + doprava zdarma
Kód: 2855
Doprava zdarma
Pre každú objednávku nad 40€ na výdajné miesto Packeta.

Rýchle doručenie
Všetok tovar máme skladom. Doručujeme do 2 dní.

Spoľahlivosť
Viac ako 22 810 spokojných zákazníkov.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Palisander predstavuje jeden z netradičných druhov drevín. Ako jeho exotický názov napovedá, nejde o typickú slovenskú drevinu. Naopak, pochádza zo vzdialených krajín ako India, Madagaskar, Thajsko, Laos, ostrovy Jáva, Cejlón, Pali či oblasť južnej Ameriky. Ide o jeden z najkvalitnejších typov dreva, aké možno použiť pri výrobe drevených predmetov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Luxusné šachovnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 8023517944577 |
| Materiál: | drevo |
| Typ šachovnice: | pevná bez úložného priestoru na figúrky |
| Veľkosť šachovnice: | nad 50x50 cm |
| Veľkosť políčka: | 4x4 cm - 5,5x5,5 cm |
| Notácia: | bez notácie |
| Využitie: | dekoratívna/luxusná |
| Farebná schéma: | biela+hnedá |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Italfama |
|---|---|
| Adresa : | via Guglielmo Marconi, 16 50041 Calenzano Florence (FI) - Tuscany - Italy |
| E-mail : | info@italfama.it |


